Diskusia ku kongresu NIS

Vitajte na stránkach NIS Diskusné Fóra Fórum NIS Diskusia ku kongresu NIS

Označené ako: 

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #293
    Jozef Zoričák
    Keymaster

    Vaše názory k rozhodnutiu o zrušení kongresu v roku 2020 nás zaujímajú, preto otvárame diskusný blok. Očakávame Vaše názory, kedy najbližšie a kde ho máme organizovať, čo zaradiť do programu – odborného alebo sprievodného.

    #315
    Viktor Herout
    Návštevník

    No rozhodně je to škoda, protože výměna informací přímo na kongresu je myslím nenahraditelná…

    #322
    Martin
    Návštevník

    Ano, skoda ze NIS2020 si musi spravit prestavku. Verim ze o to bude bohatsi rocnik nasledujuci…

    #325
    Jozef J.
    Návštevník

    Situácia je to smutná, ale rozhodnutie – podľa mňa – správne.
    A úplne sebecky sa teším, že to stopli z vonku. Predpokladám, že keby boli kvóty benevolentnejšie, tak NIS by bol, ale ja by som naň nešiel – a to by ma štvalo oveľa viac. 🙂
    Konštruktívny nápad nemám zatiaľ žiadny. Možno by malo zmysel aspoň niečo z odborného urobiť online – tak na 3 – 4 h vrátane prestávok.
    Zároveň súhlasím s tým, čo Viktor povedal nahlas – osobný kontakt sa nahradiť nedá.

    #329
    Jaro Oster
    Návštevník

    Ako jeden z organizátorov Vás môžem ubezpečiť, že urobíme všetko preto, aby posunutý 25ty ročník bol extrémne bohatý na obsah aj sprievodné aktivity. A v tomto smere by nám nesmierne pomohli aj Vaše námety a nápady. Poraďte nám ako pre Vás maximálne ozvláštniť a spríjemniť tak mimoriadnu udalosť ako je 25 rokov existencie formátu akým je kongres Nemocničné informačné systémy.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Fórum ‘Fórum NIS’ je zatvorené pre pridávanie nových tém a odpovedí.