Vaše názory

Necenzúrované, neupravené, len anonymizované…

Program Organizácia Miesto Ďalšie pripomienky
Zaujímavý program. Výborne zvládnuté. Príjemné prostredie. Dobrý výber lokality. Možno zriadenie nejakej úschovy notebookov v posledný deň po odubytovaní. Tieto veci človek nerád necháva v aute a vláčiť to so sebou na obed je nepraktické. Ďakujeme, tešíme sa o rok.
10/10 10/10 10/10 26. ročník!
Bol som spokojný hlavne čo sa týka bezpečnostných blokov. Výborné. Veľké plus, že ubytovanie aj prednášky boli na jednom mieste. Fandím organizátorom a veľká vďaka za odvádzanú robotu.
OK TOP TOP TOP Všetko bolo super ako každý rok.
Výborný program. Trochu mi chýba blok zdravotníckej informatiky, t.j. skúsenosti z praxe. 1 1
OK OK OK Ďakujem.
Zatiaľ je program na výbornú, ale jeho veľká časť nás ešte čaká. Taktiež hodnotím kladne. Výborne. Pre nás zo západu priam excelentné. Príroda + atmosféra, no niet čo dodať.
Veľmi zaujímavé a aktuálne. Výborné. Výborné, dosah aj spojmi.
Výborne. Výborne. Super. Nie je čo dodať.
Obsah naplnený, vyvážená štruktúra. Bez problémov, všetko dobre zorganizované. Vhodné, pekné prostredie.
„Dostali ste ma“ a to som sestra a nie IT Niet čo dodať. Ako v raji. Ďakujem.
Výborný, aktuálny. OK OK Ďakujem všetkým, ktorí pripravujú NIS.
Ako každý rok super. Slabé označenie cesty do reštaurácie. Pred 2 rokmi bolo lepšie miesto. Možnosť online konferencie.
OK, aktuálne témy. Ako vždy super. Hotel OK, zasadačka by mohla byť lepšia, kombinácia s jedálňou nie je dobrá. Ďakujeme.
Síce sa už neustále točíme okolo KB, ale je to aktuálna téma. Inak OK. Nie je čo vytknúť. Iba jedáleň spolu s kongresovou sálou? Krajina krásna. Hotel slabší. Personál hotela neochotný, miestami arogantný (niektorí). Celkovo hodnotím 7/10.
OK OK OK Počas rautu asi stačí tichšia hudba, aby sme sa pri rozhovoroch rozumeli.
Všetko bolo veľmi dobre zorganizované. Ďakujeme.:-) Super. Super. Možno by stálo za to do budúcnosti osloviť účasť aj MIRRI. Nakoľko témy, financovanie, atď., mohli by byť prínosným hosťom pre podujatie. Ďakujem.
Vhodne poskladané. 1 Spokojnosť. Síce netradičné spojenie jedálne a prednáškovej sály, ale z pohľadu účastníka som to nevnímal ako problém. Veľká vďaka organizátorom za obetavosť a ochotu tento kongres pripraviť.